Teenused

Kuidas saame Teid aidata?

F-Skatt numbri registreerimine

F-skatt numbri registreerimiseks kogume kliendilt kokku vajalikud dokumendid ja andmed, täidame taotluse ja saadame need Rootsi maksuametile (Skatteverket). Täiendavate küsimuste korral suhtleme menetlejaga. Teenuse hind on 250 eurot + km, millest 50% on ettemaksuna. Meie kaudu on võimalik taotleda ka käibemaksukohuslaseks ja tööandjaks registreerimist

ID06 konto loomine

ID06 konto loomiseks eID-ga on tarvis, et kliendil oleks kas ID-kaart, Smart-ID või Mobiil-ID. Konto loomise tõrgete korral võtame ühendust ID06-ga. Soovi korral registreerime konto ka Nexuses (sisaldub hinnas). Teenuse hind on 50 eurot + km.

ID06 kaartide tellimine

ID06 kaartide tellimiseks Nexuses kogume kokku vajalikud dokumendid, esitame kaardi tellimuse ja jälgime kaardi tellimuse kulgu kuni kaardi tootmise lõpuni. Teenuse hind on 10 eurot + km kaardi kohta.

Registreerimine Rootsi töökeskkonnaametis

Ettevõtte registreerimiseks Rootsi töökeskkonnaametis (Arbetsmiljöverket) saadame sinna vajalikud andmed. Teenuse hind on 30 eurot +km.

Töötajate lähetuse registreerimine

Töötajate lähetuse registreerimiseks Rootsi töökeskkonnaametis saadame sinna vajalikud andmed. Teenuse hind on 30 eurot + km ühe lähetuse ja kuni kolme töötaja kohta. Iga enama töötaja kohta lisandub 5 eurot + km.

Liitumine Rootsi ametiühingutega

Liitumistaotluse esitamiseks Rootsi Ametiühingule (Byggnads, IF Metall) kogume kokku vajalikud dokumendid ja andmed ja saadame need vastavale ametiühingule. Täiendavate küsimuste korral suhtleme menetlejaga. Teenuse hind on 400 eurot + km.

Konsultatsioon

Konsultatsioon toimub kirjalikult meili teel. Selleks tuleks saata oma küsimused helena@eksago.ee. Küsimuste järel saadetakse hinnapakkumine. Konsultatsiooni min. hind on 100 eurot + km, mis on 100% ettemaksuna.